کولر صنعتی سلولزی 40000 ایران مشعل

تامین سرمایش فضاهای گوناگونی چون سالن های صنعتی، سوله ها، کارخانه ها، تعمیرگاه ها و مواردی از این دست همیشه حائز اهمیت بوده و این موضوع افراد را با چالش روبرو کرده است. راهکار های قدیمی سرمایش همواره با مسائل مختلفی چون راندمان پایین، مصرف بالای انرژی و عدم توانایی سرمایش مطلوب و مناسب برای شرایط آب و هوایی ایران همراه بوده است.

مجموعه ی نام آشنای ایران مشعل با راهکار سرمایشی جدید خود توانسته است چالش سرمایش و برودت مورد نیاز فضاهای گوناگون و سالن های صنعتی، سوله ها، کارخانه ها و تعمیرگاه ها و گلخانه ها و نمایشگاه ها، فروشگاه ها و مساجد را به طور کامل تامین نماید.

ایران مشعل با بیش از چهل سال سابقه توانسته است خلا موجود در حوزه و زمینه ی کولرهای صنعتی را از بین برده و راهکاری یکدست و هماهنگ با سایر محصولات گرمایشی خود، برای ایجاد سرمایش لازم ارایه دهد و محصولات خود را با کیفیت جهانی به مشتریان عرضه کند.

 

مزایای کولر صنعتی سلولزی ایران مشعل

مصرف برق کولر های صنعتی آکسیال ایران مشعل نسبت به مدل های مشابه خود، به طور قابل ملاحظه ای کمتر است طوری که مصرف برق خود را به حداکثر 4 یا 5 آمپر کاهش دهد و در عین حال کارایی لازم و درخور توجهی را در زمینه برودت در فضاهای مختلف داشته باشد.

در کولرهای صنعتی آکسیال، پد های سلولزی به تناسب کولر ها به کار رفته که به عنوان واسط تبخیری در عملکرد این کولر ها نقش موثرتری را ایفا می‌کند.

مزیت های مهم و قابل توجه این کولرها بدین شرح می‌باشد:

 • ایران مشعل در تولید کولر های صنعتی سلولزی خود از مرغوب ترین و با کیفیت ترین ورق های گالوانیزه استفاده کرده از است که هم پوشش رنگی الکترواستاتیک را فراهم نموده و هم برودت و سرمایش مورد نظر مصرف کننده را به همراه دارد.
 • سطح تبخیر پدهای سلولزی کولر صنعتی ایران مشعل در حدی است که می‌تواند چهار تا پنج برابر کولرهای قدیمی که سطح ناهموار و مواج دارند، برودت مدنظر مصرف کننده را تامین کند.
 • عمر مفید پدهای کولر صنعتی ایران مشعل پنج برابر کولر های قدیمی بوده و دوام و ماندگاری بالایی دارد که برای خریداران از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر از پوشال های رایج می‌باشد.
 • سیستم کولرهای آکسیال بر پایه تبخیر آب کار میکند. به عبارت دیگر بخار شدن آب با جذب گرمای محیط باعث کاهش دمای محیط می‌شود و برای مناطقی که افزایش خشکی و دمای هوای شرایط کاری را غیرقابل تحمل می‌کند، یک وسیله ضروری و مهم محسوب شود.
 • این کولر ها نه تنها باعث خنک شدن هوای محیط می‌شوند، بلکه هوای تازه و تمیز را وارد فضای کاری میکند و سطح راحتی را برای پرسنل در محیط افزایش می‌دهد که این امر منجر به افزایش بهره وری و راندمان کار می شود.
 • این کولر ها با پرتاب هوای خنک خود، هوای گرم و ناخالصی و گرد و غبار را از فضا خارج کرده و یک محیط خنک و تهویه شده و تمیز را فراهم می‌کند که جایگزین مناسبی در برای دستگاه های تهویه مطبوع است. بنابراین استفاده از این کولرها به مهندسین و متخصصین توصیه می شود.
 • هزینه های صرف شده برای طراحی و تولید کولر آبی صنعتی نسبت به سیستم های تهویه مطبوع بسیارکمتر است که باعث می‌شود و این امر موجب قیمت نهایی کمتر شده و خرید آن به نفع مصرف کنندگان و مشتریان این کولر است.
 • کولر های صنعتی سلولزی آکسیال ایران مشعل، نسل جدیدی از کولرهای صنعتی است که و پس از عرضه در بازار طرفداران زیادی پیدا کرده است که یکی از دلایل آن توان هوادهی بر پایه تبخیر نسبتا بالا میباشد که در محیط های تجاری و انبار ها و فضاهایی که متراژ بالایی دارند استفاده می‌شود.
 • به طور خلاصه کولرهای صنعتی آکسیال ایران مشعل با بکارگیری سامانه داخلی خود به انتقال قدرت کوبله مستقیم میپردازد و با مزیت مصرف یک پنجمی برق خود، راهکاری نوین و ایده آل برای ایجاد سرمایش و برودت مورد نظر در زمینه صنعت به شمار برود.
 • در صورتی این کولرها خراب شده و یا نیاز به سرویس یا تعمیر داشته باشند به دلیلی ساختار ساده ای خود، سرویس و تعمیر ساده و کم هزینه ای به همراه خواهند داشت.
 • در کولرهای آبی به طور غیرمستقیم از یک منبع هوای اضافه استفاده می‌شود و هوای منبع اضافه قبل از رسیدن به پدهای سرمایشی گرم می‌شود. به همین دلیل غیر مستقیم قدرت بیشتری در خنک سازی هوای اطراف خود دارد و در هوای گرم و خشک عملکرد بهتری دارد.
 • کولرهای آبی با محیط سازگاری دارد. به دلیل عدم استفاده مواد شیمیایی برای خنک کردن آسیب کمتری به محیط زیست وارد می‌کنند.

کولر صنعتی سلولزی ایران مشعل

فن های آکسیال

در کولر صنعتی ایران مشعل از فن های آکسیال استفاده می‌شود. این نوع فن مکانیکی در بسیاری از تجهیزات کاربرد داشته و برای اکثریت مردم شناخته شده است. نمونه کوچک این فن ها را می‌توان در فن کیس های کامپیوتری مشاهده کرد. فن های آکسیال صدای زیادی تولید نمی‌کنند و در بیشتر مکان های صنعتی برای جلوگیری از ایجاد آلودگی صوتی به کار می‌روند و راحتی خاطر کارکنان را فراهم نموده و راندمان و بازدهی کار را ارتقا میدهد.

فن‌های آکسیال به طور کلی دارای انواع مختلفی می‌باشند که عبارتند از:

الف: فن پروانه ای که با سرعت کمی کار می‌کند و با فشار كم، حجم زیادی از جریان هوا را کنترل و تولید می‌کند که معمولا به عنوان فن خروجی استفاده می‌شود.

ب: فن های تیوپی که با سرعت بیشتری نسبت به فن پروانه ای کار می‌کنند.

ج: فن محوری که در پیشبرد فرایند هایی که به جریان هوایی کم نیاز دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

باید توجه داشت که ساخت و طراحی آیرودینامیکی فن های آکسیال با طراحی فن های سنتی تفاوت زیادی دارد. اندازه ی فن محوری باید با کاربرد آن مطابقت داشته باشد. قطر تیغه های فن، سرعت نوک آن، ارتفاع تیغه ها و جنس آنها نقش مهمی بر عملکرد دستگاه داشته و مهندسین برای استفاده از این نوع فن ها باید به کیفیت قطعات مذکور را در نظر داشته باشند.

سخن آخر

مجموعه ایران مشعل که اولین و بزرگترین سیستم گرمایش تابشی ایران و صاحب برند گرماتاب است، توانسته کولرهای صنعتی آکسیال را با کیفیت همیشگی خود و هزینه مناسب تولید کرده و نظر مهندسین و متخصصین این حوزه را به خود جلب نماید.

شما میتوانید برای خرید این دستگاه با شماره 41402 021 تماس بگیرید و به یکی از نمایندگی های ایران مشعل که به محل موردنظر شما نزدیک است وصل شده و با روش سفارش خرید آن در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند شوید.

سوالات متداول 

 • مزیت استفاده از پد سلولزی در کولرهای صنعتی ایران مشعل چیست؟
  راندمان بالاتر، افزایش 4 تا 5 برابری سطح تبخیر و افزایش 5 برابری عمر پد سلولزی نسبت به پوشال
 • گارانتی کولرهای صنعتی ایران مشعل چقدر است؟
  تمامی کولرهای ارایه شده از سوی ایران مشعل دارای 2 سال گارانتی بدنه هستند.
 • از کجا می‌توانم کولر ایران مشعل بخرم؟
  همواره می‌توانید با تماس با شماره تلفن 02141402 از نزدیک ترین نمایندگی رسمی ایران مشعل مطلع شوید.