قیمت گرماتاب | چرا نباید کالای ارزان خرید؟

در این مقاله به طور خلاصه به تشریح قیمت گذاری و نحوه قیمت گذاری و دلایل تفاوت قیمت محصولات مختلف از جمله محصولات حوزه گرمایش تابشی با عنوان گرماتاب و نهایتا عوامل موثر در قیمت گرماتاب تولیدی ایران مشعل می پردازیم.

قیمت چیست؟

هزینه ای که بابت به دست آوردن یک کالا، محصول و یا خدمت پرداخت می گردد. حال می‌بایست شاخص های پرداخت این هزینه مشخص شود.
هر کالا، محصول و خدمت از اجزایی تشکیل شده است که ماهیت آن را شکل می دهند (مواد اولیه ). هر کدام از این اجزا شاخص هایی برای قیمت تمام شده هستند که با اضافه شدن هزینه های سربار و یک سود معقول، که روندهای هر بازار کسب و کاری آن را تعیین می کند، قیمت عرضه را مشخص می‌کنند.
این گروه شاخص های پیدا هستند. اما گروهی از شاخص های تعیین کننده وجود دارند که به آنها عوامل پنهان در قیمت گذاری گفته می شوند. مانند هزینه حفظ جایگاه برند، هزینه مشتری مداری، هزینه اعتمادسازی، هزینۀ تحقیق و توسعه، هزینۀ حفظ کیفیت همیشگی و مواردی از این دست که کمتر از شاخص های هزینه ای پیدا، بر قیمت تاثیر ندارند.

این کالا گران است!!! فلان خدمت ارزان است!!!

قیمت این محصول بالاست!!!

آیا این قبیل مقایسه ها درست هستند؟ آیا می‌توان یک مقایسه نظیر به نظیر انجام داد و به نتیجۀ قابل قبولی دست پیدا کرد؟

وقتی شما یک کالا را مخصوصاً در حوزۀ کالاهای صنعتی-سرمایه ای خریداری می‌کنید در واقع فقط یک محصول با یک سری ویژگی نمی‌خرید. شما هویت، برند، عملکرد، پاسخگویی شرکت سازنده در آینده، حس اطمینان و در اصل یک سرمایه را می‌خرید! نمی توان با بیان ” یک کلمه ” گران یا ارزان و صرفاً با احساسی که نسبت به یک عدد پیدا می‌کنیم راجع به ارزش واقعی آن مورد ( کالا، محصول، خدمت ) قضاوت صحیحی داشت. پس دقت کنیم چیزی را ارزان نخریم!!!

گرماتاب اصلی ایران مشعل

 قیمت گرماتاب اصلی تولیدی ایران مشعل

شرکت ایران مشعل برای قیمت گذاری محصولات ” گرماتاب ” شاخص های متعددی را در نظر می‌گیرد. شاخص هایی نظیر :

 • انتخاب بهترین مواد اولیه موجود در بازار
 • دقت بسیار بالا در مونتاژ
 • بالاترین دورۀ گارانتی و خدمات پس از فروش این صنعت در ایران
 • بزرگترین شبکۀ نصب و خدمات پس از فروش این صنعت در سراسر کشور
 • بهره مندی از تیم های مهندسی قبل و بعد از فروش
 • ارائه خدمات رایگان مشاوره
 • امکان سنجی و مهندسی پروژه

موارد فوق و بسیاری از خدمات و امکانات دیگر، تعیین کننده بهای تمام شده و بالطبع آن قیمت عرضۀ محصولات گرماتاب به مشتریان عزیز می باشد. از 27 نمایندگی فعال ایران مشعل در ایران با شما مشتری گرامی، حداکثر 2 ساعت فاصله است.

سوالات متداول

 • گرماتاب اصلی کدام است ؟
  گرماتاب برند ثبت شده ایران مشعل بوده و تنها گرماتاب تولیدی ایران مشعل، گرماتاب اصلی است.
 • قیمت گرماتاب چقدر است ؟
  گرماتاب مدل های متفاوتی برای هر محیط و کسب و کار ارایه می دهد. از طرفی ممکن است محیط شما نیاز به راهکار های ترکیبی و یا استفاده از چند دستگاه داشته باشد که تیم مهندسی گرماتاب ایران راهکار ها را به صورت رایگان به شما ارایه می دهد.
 • دلیل تفاوت قیمت گرماتاب اصلی با دیگر برندها چیست ؟
  شاخص هایی نظیر، انتخاب بهترین مواد اولیه موجود در بازار، دقت بسیار بالا در مونتاژ ، بالاترین دورۀ گارانتی و خدمات پس از فروش این صنعت در ایران، بزرگترین شبکۀ نصب و خدمات پس از فروش این صنعت در سراسر کشور، بهره مندی از تیم های مهندسی قبل و بعد از فروش و ارائه خدمات رایگان مشاوره، امکان سنجی و مهندسی پروژه و بسیاری از خدمات و امکانات دیگر، تعیین کننده قیمت نهایی گرماتاب اصل می باشد.
 • چطور می توانم گرماتاب اصلی بخرم ؟
  همواره می توانید با تماس با شماره تلفن سراسری 02141402 از نزدیک ترین نمایندگی رسمی گرماتاب مطلع شوید. مفتخریم با توجه به گستردگی شبکه نمایندگی گرماتاب، اعلام کنیم نزدیک ترین نمایندگی گرماتاب با شما نهایتا 2 ساعت فاصله دارد!